Weblog
medische fouten: eindelijk duidelijkheid over de ware aard van medici, Nevemedis en Dimitri.nu!
24 juni 2008Turbulente tijden, beste lezeressen en lezers:
Vorige week, de aangifte tegen dr Alting van Geusau en dr Biemans, de val van dr Eize Wielenga van Medische Missers, de pubicatie van ons Zwartboek , onze demonstratie bij het congres van de Inspectie Gezondheidszorg en het aanbieden van ons Zwartboek aan Directeur-Generaal VWS Mw. D. Monissen en aan voorzitter van de Landelijke Huisartsen Vereniging Steven van Eijck.
Deze week start van het wetenschappelijk onderzoek naar de positie van slachtoffers van medische fouten en noodzakelijke verbeteringen, het einde van het overleg met de medische sector en de extreme vorm van samenspanning van de schijnorganisatie 's Nevemedis en Dimitri.nu, alsmede het afblazen van de grootst aangekondigde lancering van de Stichting Dimitri.nu, die al drie jaar bestaat maar niets presteert.
En....last but not least opname van 7 voorstellen van SIN-NL/IEU-alliance in een concept-actieplan voor de medische sector dat op 24 juni 2008 onderwerp van bespreking zou zijn. Dit zijn:
-Nieuwe Wet Client en Kwaliteit van Zorg, inclusief recht op informatie over medische fouten,
-het aanvaarden en uitvoeren van Vertel en Herstel, weliswaar in een NTA richtlijn,
-het aanvaarden en uitvoeren van Vertel en Herstel, weliswaar in een praktijkgids,
-het instellen van poliklinieken voor slachtoffers van medische fouten, in de vorm van onderzoek,
-het instellen van hoorcommissie's (in plaats van waarheidscommissies), in de vorm van onderzoek,
-het schrijven van een folder voor artsen: zeg sorry ( in plaats van Vertel en Herstel)
-het melden van medische fouten door patiënten, in de vorm van onderzoek.
Dat hebben we dan toch maar bereikt. Wij kunnen onszelf nog steeds recht in de spiegel aankijken .
Wel zijn we buitengewoon verwonderd over het gewetenloze optreden van de medische sector en de twee collaborerende organisaties ten aanzien van hen die de ideeën bedenken, formuleren en aanleveren.
Hoe dan ook: er is nu nog meer duidelijkheid over de ware aard van de medische sector en hun collaborateurs.
Wij gaan verder met opgeheven hoofd om de belangen van slachtoffers van medische fouten en hun nabestaanden daadwerkelijk te behartigen alsmede te trachten dat medische fouten geregistreerd, onderzocht en voorkomen worden.
Reageer svp via: info@sin-nl.org
Ga terug
* SIN-NL zwarte lijst zorgverleners actueel
* D O S S I E R ---Z O R G F R A U D E---
* D O O F P O T D O S S I E R S disfunctionerende artsen
Censuurarrest Hof Arnhem i.s.m. art 7 GW en art 10 EVRM Rechter verzwijgt de feiten mbt medische fout bij S.R.Hankes.
De feiten van medische fouten door Prof Samii, dr. Tatagiba en dr. Kuks. Zie ook: www.profsamii.de, www.tatagiba.de, www.ini-hannover.info, www.jankuks.nl, www.jankuks.com
www.drkuks.com, alsmede www.rechterunikenvenema.com.
Dr. Kuks schendt zijn wettelijke zorgplicht. Tevens beschrijft hij slachtoffers van medische fouten als "indringers in de spreekkamer" en "besmettelijke zaken, die de mensheid schaden", MC 27-05-2009.
Uitspraak kort geding 25-09-09 Rechtbank Groningen:-Zwarte lijst SIN-NL blijft online
-Neuroloog J.B.M. Kuks blijft op de zwarte lijst van SIN-NL
Rechter erkent het belang van de zwarte lijst van SIN-NL, omdat deze er in zijn totaliteit toe strekt publiciteit en aandacht te genereren voor medische fouten en de wijze waarop daarmee-tot op heden- in de visie van SIN-NL door de medische wereld wordt omgegaan.
Dr.J.B.M. Kuks
Zwartboek “Noodsituatie medische fouten en de slachtoffers: diagnose en behandeling dringend noodzakelijk”
Mr. Sophie Hankes
Bestelinformatie
Download het Zwartboek (300kb)





